Hráč jako lovná zvěř v módu Survival.
Únik informací o novém Call of Duty, který se udál v půlce května, sice přinesl spoustu detailů o hře, ale rozhodně nevykecal vše. Například o multiplayeru se toho doposud moc nenapsalo, opomeneme-li tedy údaje o počtu map a zkratkovitý popis nového módu.
Právě Survival je tou největší multiplayerovou inovací. V podstatě jde o obdobu Hordy z Gears of War 2. Půjde tedy o boj hráčů proti počítači, který na ně posílá stále větší a větší davy nepřátel. Aby se to po čase neproměnilo v nudu, nezvyšuje hra jen obtížnost, ale také střídá druhy nepřátel. Hráči jsou tudíž nuceni neustále měnit výzbroj a strategii.
Zpočátku na vás útočí psi, později vylepšení ve stylu "kamikaze" výbušninou, následují vojáci a když se objeví juggernauti, jde už opravdu do tuhého. Ti nejenže jsou obaleni vrstvami takřka neprůstřelného brnění, ale jsou také dobře vyzbrojeni. Vždy se dá ale najít způsob, jak je efektivně zlikvidovat.
Survival by měl být nekonečný. Jak daleko dojdete, to záleží jen na vašem skillu a samozřejmě na tom, jak dlouho vás hraní baví. Právě neschopnost neustále překvapovat hráče bývá achilovkou podobných módů u jiných her. Doufejme tedy, že autoři Modern Warfare 3 se tohoto neduhu vyvarují.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz