Sedmapadesátiletá česká turistka si v pondělí na cestě pod Příčným sedlem ve Vysokých Tatrách zlomila nohu. Z Popradu pro ni přiletěl vrtulník, informuje v úterý webový portál Pluska.sk.
Z vrtulníku se k ženě v horském terénu spustil na laně lékař, který jí nohu ošetřil a naložil ji do evakuační sedačky.
Po několika kilometrech vrtulník přistál, naložil ženu na palubu a odletěl s ní do popradské nemocnice.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz