Autobus s 50 pasažéry se ve středu večer zřítil ze svahu u dolnorakouského Melku. Nejméně 30 lidí utrpělo zranění, píše rakouský server Krone.
Několik lidí zůstalo ve zdemolovaném autobuse uvězněno. Vyprošťovali je hasiči.
Na místo nehody přiletěly tři vrtulníky. Zasahovali tam hasiči a 21 sanitek.
Autobus vyjel ze silnice B36 v ostré zatáčce v místě, kde se napojuje na silnici B16. Prorazil svodidla a přepadl přes násep.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz