Zpravodajství

VIDEO: Ukaž prsa, řekl punker VNADNÉ reportérce a STRHL JÍ TRIČKO

Pořádný šok zažila reportérka jedné estonské televize při živém vstupu z punkového festivalu. Mezi fanoušky zjišťovala, jak se stát punkerkou až jí jeden strhl tričko.

O pravdivosti přísloví kdo se moc ptá, moc se dozví, by mohla vyprávět reportérka jedné estonské televize. Při živém vstupu zjišťovala co dělá z člověka punkera.

Když se ptala blonďatého mladíka, co by musela ona udělat, aby byla pravou punkerkou dotázaný zareagoval:"Třeba by sis měla sundat tričko," a svá slova rovnou doprovázel činy.

ČTĚTE TAKÉ:
HOPLA! Lady Gaga NECHTĚNĚ ukázala NEPOSLUŠNÁ ňadra!


Všichni diváci tak mohli vidět bujné poprsí sličné reportérky.

Nutno dodat, že mladá reportérka zvládla situaci s noblesou. Punkáčovi se vytrhla a oznámila, že by lidé neměli být dlouho na sluníčku.

NA VIDEO SE PODÍVEJTE POD TITULKEM ČLÁNKU
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz