Zpravodajství

Bolestivá depilace voskem! Posedlé matky TÝRAJÍ svoje dcery kvůli SLÁVĚ

Americká televize TLC před pár dny odstartovala šestou sérii reality show Toddlers and Taras, která sleduje každodenní přípravy malých děvčátek na soutěž krásy. Hlavními aktérkami jsou jejich vlastní matky, které netouží po ničem jiném, jen po slávě svých dětí.

Do soutěže se můžou přihlásit děti jakékoliv věku, a proto není překvapením, že o titul královny krásy bojují i batolata. Mezi uchazečky každého ročníku patří nejžhavější kandidátky Eden Wood (6) a Mackenzie Meyers (5), kteé se proslavily díky minulým ročníkům.
 

Zdroj: oficiální zdroj

 

PSALI JSME:

BLÁZNI! Už ROČNÍ děti vodí do salónu krásy!
 

Běžný den všech uchazeček se skládá z odstraňování chloupků voskem, manikúry, pedikúry, líčení, focení a nacvičování choreografií.
 


 

Řídí se heslem, že pro krásu s trpí. Rodiče je v tom plně podporují a jsou ochotní do kostýmů a osobních trenérů vrazit tisíce dolarů. A to všechno pro jeden titul a odměnu skromných tisíc dolarů.
 

Zdroj: oficiální zdroj

 

Berou to ale jako odrazový můstek do showbyznysu. Malá Eden, která je ve svém oboru považovaná za profesionálku a vzhledem připomíná téměř živou panenku, se chce stát herečkou, zatímco Mackenzie už pracuje na svém debutovém singlu.
 

Zdroj: oficiální zdroj

 

Je smutné dívat se na malé děti, které na sebe usilovné pracují, místo toho, aby si raději hráli s vrstevníky na pískovišti. Jejich spokojené matky si zatím jejich prostřednictvím plní své sny. Stačí se podívat na jeden díl páté sezóny a je jasné, že v jejich případe jde o nezdravou posedlost.

TVNOVINY.sk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz