Zpravodajství

Kromě autorádia sebral lupič i pomeranče!

Lupič se v Chomutově vloupal do osobního auta. Kromě autorádia ale sebral i nákup. Policie už ho má.

Mladý muž z Chomutova se vloupal do osobního automobilu zaparkovaného před jedním supermarketem. 25 letému muži zřejmě chyběly také vitamíny. Odnesl proto z auta pomeranče, hroznové víno, sušenky nebo čokolády. Když majitel k autu přišel, zjistil, že mu kromě nákupu a rádia zmizel i hever a lékárnička.


"Celková škoda se vyšplhala na 15 tisíc korun. Policisté zjistili, že krádež má na svědomí pětadvacetiletý muž z Chomutova. Byl obviněn z krádeže a poškození cizí věci, vyšetřování nadále pokračuje,“ řekla chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková
 

Daniela Pilařová
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz