Myslivci a ochránci přírody jsou nešťastní z aktivních návštěvníků lesa, kteří jim nosí čerstvě narozená mláďata s tím, že si myslí, že jsou opuštěná a zraněná. Místo pomoci je ale většinou odsoudí k záhubě.
Není pomoc jako pomoc. Tři srnčata donesli lidé z lesa s tím, že jsou opuštěná. Jejich dny jim tím ale sečetli. Dvě mláďata zemřela záhy, pouze jedno přežilo.
Podívejte se na reportáž TV Nova pod titulkem článku
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz