Zpravodajství

Ex Beatle Ringo Starr zahraje v Kongresovém centru

Bývalý člen The Beatles Ringo Starr vystoupí ve středu se svou kapelou All Starr Band v pražském Kongresovém centru. Agenturu Mediafax o tom informovala Květa Havelková ze společnosti JVS Group.

Ringo Starr a jeho All Starr Band se vydává na evropské turné po více než 20 letech a fanoušci mohou očekávat jedinečný a nezapomenutelný zážitek. "Těšme se nejen na staré pecky ještě z dob Beatles, ale i hity z jeho současné tvorby, které v podání hvězdné kapely budou určitě stát za to," sdělila Havelková.

Středeční koncert si nenechá ujít zpěvák Miro Žbirka – snad nejznámější obdivovatel a následovník Beatles – a posadí se mezi zvukaře, aby mohl vidět Ringo Starra, jak pracuje při zvukové zkoušce. Český Ringo – František Ringo Čech - se chystá věnovat svému idolu obraz ze své sbírky "Generace Beatles".

Ringo Starr patří od počátku své kariéry ve skupině Beatles mezi nejznámější světové hudebníky. Podle hudebních kritiků se těší úspěšné sólové dráze jako zpěvák, skladatel a bubeník. Inspiraci čerpá z klasického blues, soulu, country, honky-tonk a rock'n'rollu.

Mezi jeho nejznámější skladby patří například With A Little Help From My Friends, It Don't Come Easy, Back Off Boogaloo You're Sixteen, Don't Go Where the Road Don't Go, The No No Song nebo Never Without You.

 

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz