Muž našel ve Strakonicích na obrubníku lidskou lebku, asi pochází z kostnice.
Starší muž našel v úterý večer ve Strakonicích na obrubníku lidskou lebku. V současné chvíli ji nyní prozkoumávají specialisté, sdělil ve středu policejní mluvčí Jiří Matzner.
Policisté vyjeli na místo a zjistili, že lidská lebka pravděpodobně pochází z blízké hřbitovní kostnice.
"Lebku policisté předají ke zkoumání na oddělení soudního lékařství a budou zároveň prověřovat, jak se lebka mohla na ulici ocitnout," řekl Matzner.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz