Zpravodajství

OPILEC REKORDMAN! Přežil smrtelnou dávku! Nadýchal ŠEST PROMILE!

Neuvěřitelné množství alkoholu musel vypít jednapadesátiletý muž z Prahy, který v pondělí odpoledne nadýchal více než šest promile alkoholu. Smrtelná dávka pro dospělého jedince se přitom pohybuje v rozmezí 3,5 - 5 promile.

K opilému muži, který ležel na zemi v Lidické ulici na pražském Smíchově, byli v pondělí po poledni přivoláni strážníci městské policie. Při dechové zkoušce muž nadýchal více než 6 promile alkoholu, informovala v úterý Mediafax mluvčí strážníků Jana Přikrylová.


Případ byl na linku tísňového volání oznámen krátce po půl druhé odpoledne. "Strážníci na místě zjistili, že muž je silně opilý, ale nemá viditelná zranění. Na místo proto přivolali vozidlo pro odvoz opilců. Autohlídka provedla u muže dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 6, 25 promile alkoholu v dechu," uvedla mluvčí.


Jednapadesátiletý muž byl následně převezen na protialkoholní záchytnou stanici jedné z pražských nemocnic.


 

Mediafax/tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz