Dvě mrtvé osoby našli policisté ve čtvrtek večer v karlovarské městské části Doubí. Nález obou mrtvých potvrdil agentuře Mediafax mluvčí policie Pavel Valenta.
"Mohu skutečně zatím jen potvrdit nález dvou mrtvých těl v městské části Doubí. Vyšetřování případu je na samotném začátku, nelze proto v tuto chvíli poskytnout žádné bližší informace," uvedl Valenta.
Podle informací agentury Mediafax je nalezená mrtvá dvojice muž se ženou. Muž byl údajně oběšený a žena zřejmě také zemřela násilnou smrtí. Dvojice je mrtvá již několik dní.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz