Řidič felicie v sobotu odpoledne nedal v Ostravě na křižovatce přednost projíždějícímu motocyklistovi. Informovala o tom policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
Nehoda se stala na křižovatce ulic Hlučínská a Balbínova. Dvaačtyřicetiletý řidič Škody Felicia nedal přednost čtyřiadvacetiletému motocyklistovi jedoucímu na Ducati a srazil ho k zemi, přičemž mladý motorkář utrpěl zranění. "Motocyklista má poranění nohou a vážné zranění hrudníku. Jeho stav hodnotíme jako vážný," uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.
Policisté nehodu vyšetřují, zkouška na alkohol byla u řidiče auta negativní.
"Žádáme všechny svědky, kteří mohou uvést jakoukoliv informaci, aby nás kontaktovali na lince 158, především řidiče jedoucí ve směru od obce Hlučín, které mohl motocyklista předjíždět,“ dodala Holčáková.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz