Zpravodajství

Nominujte tn.cz na Křišťálovou lupu 2011

Nominujte tn.cz na Křišťálovou lupu 2011
Zdroj: TN.cz

Nominujte zpravodajský server tn.cz na Cenu českého internetu - Křišťálovou lupu 2011 v kategorii Zpravodajství.

Anketu o Cenu českého internetu pořádá už pošesté server Lupa. cz. O svých oblíbených webech hlasují internetoví uživatelé. Loňského hlasování se zúčastnilo 93 tisíc hlasujících.

Čtenářské nominace probíhají od 25. července do 4. září 2011. Pět nejčastěji nominovaných v každé kategorii bude zařazeno do finálního hlasování veřejnosti, které proběhne od 19. září do 25. října 2011. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve středu 23. listopadu 2011.

  

V letošním ročníku se bude rozhodovat o pořadí v následujících kategoriích:

All Star – Projekty a služby s největším uživatelským zásahem, tj. nejsilnější značky působící na českém internetu.

Internetové obchodování – projekty, které jsou založeny na zprostředkování transakčních operací – e-shopy, cenové srovnávače, katalogy zboží, transakční weby, platební nástroje

Nástroje a služby - nástroje a služby provozované prostřednictvím internetu, např. databáze, katalogy, komunikační služby, publikační platformy.

Zpravodajství - mediální projekty všeobecného zpravodajství.

Zájmové weby - tématicky či žánrově definované projekty určené pro specifickou cílovou skupinu uživatelů – odborná média, specializované magazíny, lifestylová média, bulvární média, komunitní projekty.

Online hry - herní projekty provozované prostřednictvím internetové sítě.

  

Mobilní služba – služba či aplikace podporující přístup z mobilních zařízení či speciálně upravená pro použití z mobilních zařízení, bez ohledu na platformu či typ zařízení. Kategorie není určena pro weby provozované mobilními operátory.

Facebook stránka - libovolná stránka, profil, aplikace či aktivita na platformě Facebooku.

One (wo)man show - libovolný projekt či aktivita zajišťovaná prostřednictvím internetu v režii jednoho člověka – např. blog, zpravodajství, účet na Twitteru či Facebooku, e-commerce.

 

SVÉ FAVORITY MŮŽETE NOMINOVAT TADY.

 Ke každé z kategorií (viz výše) připište vaše oblíbené webové stránky. V kategorii Zpravodajství máte možnost nominovat až 3 projekty podle svých preferencí.

  

V této kategorii soutěží právě web TN.CZ
 
 
Na závěr vyplňte e-mailovou adresu a opiště bezpečnostní kód.

E-mailová adresa je důležitá - Všichni nominující budou zařazeni do slosování o ceny. Výherci budou kontaktování právě na uvedený e-mail. Hlavní cenou je telefon Nokia E7.

DĚKUJEME, ŽE HLASUJETE PRO TN.CZ

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz