Zpravodajství

ZNÁSILNIL JI PŘED SYNEM! Spisovatelku Simonu Monyovou UBODAL nejspíš manžel!

V Brně-Obřanech byla v noci na čtvrtek zavražděná nožem čtyřiačtyřicetiletá spisovatelka Simona Monyová. Agentuře Mediafax to sdělila mluvčí krajské policie Petra Vedrová. Pachatelem činu je s největší pravděpodobností její manžel.

"Manžela policie zatkla," dodala mluvčí. Událost se stala ve středu kolem 22. hodiny v rodinném domě.

PODÍVEJTE SE: MONYOVÁ V MR. GS

(celý díl ZDE)"U ženy mohl lékař pouze konstatovat smrt. Muže jsme na místě ošetřili se středně těžkými zraněními a odvezli jej do brněnské nemocnice," řekla Mediafaxu mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová s tím, že vzhledem k policejnímu vyšetřování nemůže sdělit nic bližšího.

ČTĚTE TAKÉ:

Na veřejnosti ji MILOVAL, doma TÝRAL! Kdo byl manžel zavražděné Monyové?

ZHRZENÝ CIZINEC odvlekl svou ex do lesa. TAM JÍ VYHROŽOVAL SMRTÍ!

Podle sousedů měla Monyová se svým manželem poslední dobou spory a hádky byly téměř na denním pořádku. Prý na ní velmi žárlil. Server Novinky.cz získal SMS zprávy, které spisovatelka poslala před smrtí svému kamarádovi.

"Můj psychopat se sem dvakrát vloupal, vyrazil dvoje dveře, mě před S. (její sedmiletý syn) zmlátil a znásilnil. Museli jsme mít doma bodyguarda a teď máme všude alarm napojený na security službu. S. se i přesto hrozně bojí," psala v SMS zprávě. Mlátil, znásilňoval a ponižoval ji prý celých jedenáct let.

PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY Z AUTOGRAMIÁDY A KŘTU KNIHY:

Simona Monyová se narodila 17. března 1967 v Brně. Proslavila se především romány pro ženy a dívky, mezi neoblíbenější patří například Deník citového vyděrače, Kudlanka bezbožná nebo Střípky z ložnic. První kniha Osud mě má rád jí vyšla v roce 1996. Monyová byla podruhé vdaná a měla tři syny.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz