Zpravodajství

Zavražděná spisovatelka Monyová: Smrt si PŘEDPOVĚDĚLA v knihách?

V Brně-Obřanech byla v noci na čtvrtek zavražděná nožem čtyřiačtyřicetiletá spisovatelka Simona Monyová. Autorka mnoha ženských románů si svou smrt možná předpověděla ve svých knihách.

"Svatební pochod mi vždy připomíná hudbu, která se hraje, když vojáci táhnou do boje, řekl lyrický básník Heinrich Heine a nevědomky tak s předstihem naprosto dokonale vystihl obsah knihy Srdceboly. Je to příběh o manželství, které začíná okázale se vší parádou a končí na bojišti, je to příběh plný vášně, intrik, touhy, žárlivosti, sexu, paniky ze stárnutí, osobní nezralosti, lží a pomstychtivosti. Je to příběh pro všechny z Vás, kteří už vědí, že manželství není souboj. V souboji se totiž dá vyhrát."

Tak zní anotace její poslední knihy Srdceboly, která až nápadně přesně vystihuje manželství slavné spisovatelky, tak jak ho popisuje její okolí.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:

PSALI JSME:
 
Manželství spisovatelky Simony Monyové a Borise Ingra, kterého policie podezřívá z její vraždy, nebylo ideální. Podle svědků byly hádky a ponižování na denním pořádku a schylovalo se k rozvodu.

PSALI JSME:
mra, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz