Zpravodajství

Český motorkář na HARLEYI SE VÁŽNĚ ZRANIL V BAVORSKU!

Český motorkář na HARLEYI SE VÁŽNĚ ZRANIL V BAVORSKU!
Zdroj: Oficiální zdroj

Český motorkář se vážně zranil v Bavorsku, asi nedodržel bezpečnou vzálenost.

Český motorkář se vážně zranil při nehodě, která se stala ve čtvrtek večer v německé spolkové zemi Bavorsko. Píše to v pátek portál salzburg24.at.

Pětatřicetiletý Čech havaroval kolem 20. hodiny se svým strojem Harley-Davidson na silnici B21 v úseku mezi městem Bad Reichenhall a obcí Unterjettenberg na jihovýchodě Bavorska.

Policie sdělila, že za nehodu patrně může malá vzdálenost, jakou Čech udržoval při jízdě za dvěma německými motocyklisty. Jeden z nich totiž pokračoval v cestě po silnici, zatímco druhý odbočil doprava na parkoviště.

Na to Čech zareagoval pozdě, prudce zabrzdil a jeho motorka dostala na kluzké vozovce smyk. Těžký stroj přepadl na pravou stranu a způsobil jeho majiteli vážná zranění na noze. Jejich povahu portál neupřesnil.

Motocyklisté českému řidiči okamžitě poskytli první pomoc a přivolali záchranáře. Operační středisko v Traunsteinu vyslalo na místo nehody záchranný vůz Červeného kříže s pohotovostním lékařem. Sanitka pak Čecha převezla do krajské nemocnice v Bad Reichenhallu.

Hmotnou škodu na motocyklu vyčíslili policisté na tisíc eur, to je přes 24 000 korun.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz