Slovák Radek, který pracuje v Londýně už tři roky, se stal obětí výtržnictví a nepokojů, které panují v hlavním městě.
Jak napsal slovenské televizi Markýza, skupina asi padesáti lidí vtrhla v noci do hypermarketu Tesco v londýnské části Brixtonu, kde Radek pracoval.
PSALI JSME:
Z Londýna je VÁLEČNÁ ZÓNA! Policie chce střílet GUMOVÝMI PROJEKTILY!
Chovali se agresivně a žádali od něho pod hrozbou smrti přístup do trezorů. Když jim nepomohl, udeřili ho několikrát do hlavy a nechali ho ležet na zemi. O několik minut později utekli, protože se na místo blížila policie.
PODÍVEJTE SE NA RABOVÁNÍ V ULICÍCH LONDÝNA:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz