Zpravodajství

A JE TO TADY! Po roční pauze se opět uskuteční festival Okoř!

A JE TO TADY! Po roční pauze se opět uskuteční festival Okoř!
Zdroj: Mediafax

Hudební festival Okoř se po roční pauze uskuteční v sobotu v malebném prostředí zříceniny Okoř. Fanoušci se mohou těšit na výběr nejlepších domácích hudebních interpretů, agentuře Mediafax to ve středu sdělila PR manažerka Johana Turnerová.

"Přípravy jsou v plném proudu a myslím, že počasí nám bude přát. Vstupenky jsou ještě k dostání v předprodeji a nějaký počet bude k dispozici přímo na místě. Vzhledem k tomu, že maximální počet vstupenek je pět tisíc, neměli by fanoušci s koupí lístku příliš otálet," sdělila Mediafaxu Turnerová.

Na 11. ročníku festivalu Okoř vystoupí Debbi, Vypsaná fixa, Gipsy.cz, Eddie Stoilow, Čechomor, Xindl X, Chinaski, Děda Mládek Illegal Band, Nightwork nebo Tomáš Klus. "Speciálně na Okoři vystoupí skupina Panika, kterou návštěvníci uslyší od 23.50," upřesnila Turnerová.

Brány festivalu se návštěvníkům otevřou ve 13 hodin. Průvodkyní festivalu bude tradičně moderátorka Šárka Kubelková. "Festival je vhodný i pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno třeba malování na obličej, různé hry nebo skákací hrad," dodala PR manažerka.

Pořadatelé zajistili kyvadlovou doprava z Prahy, Kladna a zpět. Připraveno je i stanové městečko. Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Line – up:
14:00 Debbi
14.40 DMIB
15:35 Tomáš Klus
16:40 Gipsy.cz
17:45 Eddie Stoilow
18:55 Čechomor
20:15 Nightwork
21:25 Xindl X
22:35 Chinaski
23:50 Panika
00:50 Vypsaná fixa

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz