APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

NEŠTĚSTÍ! Muž se byl vykoupat! Dostal infarkt a UTOPIL SE!

NEŠTĚSTÍ! Muž se byl vykoupat! Dostal infarkt a UTOPIL SE!
Zdroj: TN.cz

Šestapadesátiletý muž utonul v neděli odpoledne na štěrkovně v Hlučíně na Opavsku. Topit se začal pravděpodobně následkem srdečního selhání, informoval v pondělí agenturu Mediafax mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Topícího se muže svědkové vytáhli na člun a dopravili ke břehu. Základní první pomoc mu poskytli členové vodní záchranné služby.

"Lékař po svém příjezdu zjistil, že pacient už nejeví žádné známky života. Posádka sanitky sice pokračovala v oživování rozšířenou resuscitací za podpory léků a přístrojového vybavení, ale její snaha už byla marná," uvedl Humpl s tím, že po tři čtvrte hodině musel lékař konstatovat smrt pacienta.

Přesnou příčinu smrti určí až nařízená pitva, je však pravděpodobné, že důvodem tonutí bylo srdeční selhání.

Během sedmi dnů jde o druhé úmrtí v areálu Štěrkovny. První případ se stal o týden dříve v noci na neděli, kdy se ve stejné lokalitě utopil mladý muž.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz