Zpravodajství

Vejvodová alias Libuška z Ulice: TĚHOTENSTVÍ A DOMÁCÍ NÁSILÍ!

Vejvodová alias Libuška z Ulice: TĚHOTENSTVÍ A DOMÁCÍ NÁSILÍ!
Fotografie z natáčení seriálu Ulice: Herečka Zuzana Vejvodová musí stihnout natočit všechny své scény, dokud na ní těhotenství ještě není vidět | Zdroj: TV Nova

Už jsme psali, že půvabná Libuška Nekonečná z Ulice, respektive herečka Zuzana Vejvodová, otěhotněla. Je už ve čtvrtém měsíci a tvůrci nekonečného seriálu Ulice mají díky tomu pořádný fofr! Rozhodli se totiž dějovou linii s Libuškou nejen nevyhodit, ale ještě posílit. Jenže – v seriálu Libuška neotěhotní, ale potká ji něco úplně jiného!

Ulice má za sebou první natáčecí den po letní prázdninové pauze. Scény Zuzany Vejvodové, které se v onu sobotu natáčely, byly do natáčecího plánu vzhledem k jejímu krásnému "novému" stavu narychlo doplánovány.


“Zuzky těhotenství nám udělalo, v dobrém slova smyslu, doslova čáru přes naše plány na spoustu měsíců dopředu, produkce i scenáristé v tuto chvíli plánují, kombinují a vyvíjejí nebývale velké úsilí, aby se vše stihlo. A tak například scény, které jsme měli v plánu natočit do konce ledna 2012, se musí stihnout do konce září. V historii Ulice tahle situace opravdu nemá obdoby,” dozvěděli jsme se pikantní informace ze zákulisí oblíbeného seriálu.

A co Zuzku alias Libušku vlastně čeká? Opravdu nic příjemného! Domácí násilí! Věc, která tu byla odjakživa, ale teprve v poslední době se o ní vice píše a hovoří. A tvůrci Ulice mají nastražená tykadla.


Už jsme si zvykli, že tenhle serial citlivě vnímá vše, co se ve společnosti děje, a zpracovává to pak do příběhů našich hrdinů. Některé fenomény, jako například stalking, který potkal Ilonu Svobodovou, tedy její postavu Jitku Farskou, byl umělecky zpracován zřejmě vůbec poprvé! A tentokráte si Ulice bere na mušku další velký problém naší doby, zmíněné domácí násilí.

ČTĚTE TAKÉ:

Láska z Ulice: Zuzana Vejvodová a Pavel Nečas

Libuška Nekonečná se po rozchodu s Matějem Jordánem pokouší dát dohromady rodinu s otcem svého syna Borise, Eliášem. Jenže Eliáš není hodný, obětavý Matěj, ale dominantní macho, který dá Libušce pořádně zabrat! Jak tahle kauza skončí, na to si musíme počkat až na televizní obrazovky.

Zatím vám jen prozradíme, že pro herečku Zuzanu Vejvodvou v jejím požehnaném stavu, kdy je žena mimořádně citlivá, určitě nebylo lehké natáčet tak brutální scény! Zvláště s hereckým partnerem Martinem Myšičkou v roli Eliáše. Hvězda Dejvického divadla, Martin Myšička, je totiž herecký chameleón, ve svých rolích až abnormálně přesvědčivý. Vzpomeňme si na politováníhodného tatínka z filmu Občanský průkaz, nebo majetnického homosexuála z diváckého hitu Šeptej – každou tu postavu mu stoprocentně věříte!

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz