Zpravodajství

ZLODĚJ BRAL spícím lidem KLÍČKY od aut, která poté UKRADL!

ZLODĚJ BRAL spícím lidem KLÍČKY od aut, která poté UKRADL!
Zdroj: TN.cz

Policisté dopadli 43letého zloděje, který na Kladensku bral spícím lidem v noci z domů klíčky od aut a ty pak odcizil. Muži, který ukradl vůz i postiženému páru, nyní hrozí až osm let vězení, sdělila ve čtvrtek Mediafaxu mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Dopadený zloděj má za sebou bohatou kriminální minulost. Policisté jej nyní zadrželi proto, že se nejméně dvakrát v noci vloupal do domu, ve kterém spali jeho obyvatelé, a ukradl zde klíčky od auta.
 

"Poprvé se vloupal do domu v Kladně, kde ukradl tělesně postiženým manželům klíčky od jejich vozidla Ford Fusion. To následně před domem zcizil," popsala mluvčí. O případu informovala TV Nova, zloděj se podle ní po shlédnuté reportáži zastyděl a chtěl vůz vrátit, nenašel k tomu ale odvahu.

ČTĚTE TAKÉ:

HYENA! Muž kradl věci pacientů přímo z pokojů!
 

Nakonec se naopak vydal krást znovu. "V obci Družec vnikl kolem třetí hodiny ranní do rodinného domu, odkud odcizil také klíče od vozidla. S automobilem Volkswagen Passat, který byl zaparkován před domem, poté odjel. Obě vozidla byla neporušená nalezena před obydlím zloděje a navrácena právoplatným majitelům," doplnila Nováková.
 

Zloděje kriminalisté obvinili z krádeže a porušování domovní svobody, hrozí mu až osm let vězení.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz