APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Žena na procházce našla v lese MRTVOLU! Ležela tam skoro TÝDEN!

Mrtvolu třiačtyřicetiletého muže z Ostravy našla v neděli žena, které se procházela lesem v Ostravě-Porubě. Policisté nyní zjišťují příčinu smrti.

Mrtvolu muže našla v neděli devětačtyřicetiletá žena v lesním porostu v ostravské čtvrti Poruba. Policisté zatím zjišťují, zda šlo o trestný čin, informoval v pondělí agenturu Mediafax policejní mluvčí Petr Svoboda.


"Tělo leželo asi 50 metrů od silnice vedoucí na Děhylov. Policisté zjistili, že se jedná o třiačtyřicetiletého muže z Poruby," uvedl Svoboda.


Lékař na místě nezjistil příčinu úmrtí. Muž zemřel pravděpodobně v úterý minulý týden, více ukáže soudní pitva.

Mediafax/tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz