Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí kolem deváté hodiny večerní v Sudkově na Šumpersku. Sedmnáctiletý řidič motocyklu v rychlosti vyletěl ze silnice a skončil v příkopu, nehodu nepřežil, uvedla v úterý policejní mluvčí Marie Šafářová.
Mladík se spolujezdcem jel na motocyklu Yamaha od obce Lesnice.
"V levotočivé zatáčce vlivem nepřiměřené rychlosti sjel mimo silnici do příkopu, kde narazil předním kolem do zakončení příkopu. Při nehodě utrpěl řidič motocyklu těžká zranění, se kterými byl transportován do Fakultní nemocnice v Olomouci, kde jim nakonec podlehl,“ uvedla mluvčí.
ČTĚTE TAKÉ:
HRŮZNÁ NEHODA: V autě zemřela matka s chlapcem (4)! VIDEO
Jeho spolujezdec utrpěl zranění lehká a byl převezen na ošetření do šumperské nemocnice, po kterém byl propuštěn do domácího léčení.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz