APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Rusové odhalili kanibala! Jedl jen gaye!

V Ruském Murmansku zatkli policisté jednadvacetiletého muže pro podezření z kanibalismu. Lidi prý jedl, protože chtěl okusit chuť lidského masa. Specializoval se pouze na homosexuály.

Jednadvacetiletý kuchař ve svém domě zabil dvaatřicetiletého homosexuála a jeho tělo zpracoval do párků a steaků. Svou oběť poznal na internetu.

ČTĚTE TAKÉ:

Opilý kanibal řádil v kině

Muže pozval domů před týdnem a tam ho ubodal nožem. Pak jeho maso po několik dní pojídal. Celý proces si natočil na kameru a klip vystavil na Internetu. "Jeho jediným motivem bylo, že chtěl ochutnat lidské maso," řekl šéf vyšetřování ruské zpravodajské agentury RIA Nowosti.

Kanibal si svou oběť vyhlédl na internetové seznamce pro homosexuály, "protože to jsou lidi spíše nesmělí" a "nezveřejňují své kontakty", přiznal se kanibal.

Kanibal z Murmansku byl obviněn z vraždy a podezření z kanibalismu. Podle některých ruských medií muž pracoval v jedné z místních restaurací.
 

tn.cz / muf

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz