Zpravodajství

Černý pasažér VYHROŽOVAL revizorovi PISTOLÍ! U soudu dostal dvouletou PODMÍNKU!

Obvodní soud pro Prahu 9 odsoudil muže, který letos v dubnu vyhrožoval revizorovi v autobusu linky 140 v pražských Letňanech pistolí, k dvouleté podmínce s odkladem na 18 měsíců. Agentuře Mediafax to řekla v pátek mluvčí dopravního podniku Ilona Vysoudilová.

K incidentu došlo prvního dubna při kontrole jízdenek v autobusové lince mezi stanicí metra Letňany a zastávkou Tupolevova.


Muž z bezprostřední blízkosti mířil na revizora, poté ho vytlačil z autobusu a zmizel v přilehlém sídlišti. Podle policistů tehdy dělala mladému muži společnost žena středního věku.


Policistům se podařilo za několik dní muže zadržet a obvinit z trestného činu nebezpečné vyhrožování. Hrozil mu až tříletý trest odnětí svobody.


Úterní rozsudek není pravomocný, je proti němu možné odvolání.

Mediafax/tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz