Zpravodajství

NOVÉ SKUTEČNOSTI! ČTYŘNÁSOBNÁ VRAŽDA! Matka se bála, že o děti přijde...

Vesnicí Široký Důl otřásla rodinná tragédie. Řada lidí vůbec v noci nespala. Žena, která se do vsi přistěhovala před pár dny pravděpodobně zavraždila své čtyři děti. Nikdo nechápe, co se ženě honilo před vraždami hlavou.

PŘÍČINY TRAGÉDIE NA SVITAVSKU! Proč se to staloV šoku jsou po páteční tragédii obyvatelé obce Široký Důl na Svitavsku, kde šestatřícetiletá žena pravděpodobně zavraždila své čtyři děti. Jinak poklidná ves se snaží přijít na to, co za rodinnou tragédií mohlo být, TV Nova v sobotu oslovila několik obyvatel, kteří popsali, jak rodina na lidi v obci působila.

JAK JE NA TOM ŽENA, KTERÁ PRAVDĚPODOBNĚ ZAVRAŽDILA ČTYŘI DĚTI:


PSALI JSME:

VRAŽDA ČTYŘ DĚTÍ! Matka je při vědomí! Kdy ji vyslechne policie?

HRŮZA! POLICISTÉ NAŠLI MRTVÁ TĚLA ČTYŘ DĚTÍ! VÝPOVĚDI SOUSEDŮ

"Je to strašné, vůbec jsme nespali," řekla v sobotu žena ze sousedství domu, kde se den před tím tragédie odehrála. "On měl včera ke mně přijít na masáž," dodala.

POSLECHNĚTE SI VÝPOVĚDI SOUSEDŮ:

Čtyři mrtvé děti a ženu, která se pokusila o sebevraždu, našel podle svědků její partner. Jedno z dětí bylo jejich společné - dvouměsíční holčička. Ostatní děti ve věku 8, 5 a 2 roky měla žena z předchozích vztahů. "Našli se asi přes internet. On ji hrozně miloval, pořád se tu pusinkovali," popsal další z obyvatel obce. "On vždycky mluvil o rodině, o jejich domu a jak všechno bude v pohodě," doplnila žena, která rodinu znala.

Dům v Širokém Dolu rodina koupila teprve nedávno a dosud v něm trvale nebydlela. "Bydleli v Bystrém. Ona byla asi z Poličky. Sem jezdili jenom občas. Teď tady spali tři dny za sebou," vyprávěli lidé ze vsi. Podle nich byla rodina klidná a nic nenasvědčovalo, že by měli spory nebo vážnější problémy. "Děti chodily upravené. Ještě ve čtvrtek si tu hrály venku," dodala žena ze sousedství.

Když tragédii muž odhalil běžel pěšky do Poličky, vzdálené asi 5 kilometrů a teprve odtamtud zavolal policii.

Podle toho, co lidé z obce o rodině věděli, pracoval muž v nedaleké Pusté Rybné na svém hospodářství. Měl údajně dvě děti z předchozího manželství. "Hodně pracoval, měl toho hodně a ona byla na děti sama," přidávají další detaily lidé ze Širokého Dolu.

Žena, která je podezřelá, že své děti zavraždila, byla na mateřské dovolené. Podle některých lidí péči o dva chlapce a dvě holčičky nestíhala a bála se, že o ně přijde ale o děti se prý starala. "Její bývalý manžel je prý ve vězení. Měla to těžké, byla trochu zvláštní, ale snažila se," popsali sousedé.

Čtyři mrtvé děti v tratolišti krve našli v pátek policisté v domku v obci Široký Důl na Svitavsku. S největší pravděpodobností je zabila jejich matka, která se na místě pokusila o sebevraždu.

muf s příspěním krajských reportérů TV Nova, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz