Zpravodajství

CHLÍPNÝ finančník je doma! STRAUSS-KAHN odletěl do Paříže!

Bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominique Strauss-Kahn v neděli ráno přistál ve Francii. Odcestoval v sobotu večer z New Yorku, kde proti němu byla před dvěma týdny stažena obvinění ze sexuálního obtěžování, informuje agentura AFP.

Nejbližší Strauss-Kahnovi přátelé uvedli, že si koupil letenku u společnosti Air France.  a jeho letadlo by mělo přistát na pařížském letišti v neděli v 8:35 SELČ po sedmihodinovém letu z mezinárodního letiště Johna F. Kennedyho v New Yorku.


PODÍVEJTE SE:

Letadlo přistálo na pařížském letišti Roissy v neděli v 7:35 SELČ po sedmihodinovém letu z mezinárodního letiště Johna F. Kennedyho v New Yorku.

Letištní halu v sobotu večer lemovaly zástupy novinářů. Strauss-Kahn v tmavém obleku a bílé košili se usmíval na své okolí, avšak s novináři nepromluvil. Na cestě domů jej doprovází jeho manželka Anne Sinclairová.

Dvaašedesátiletý Dominique Strauss-Kahn rezignoval na post v MMF poté, co byl v polovině května v New Yorku zatčen a obviněn ze sexuálního útoku, nezákonného věznění a pokusu o znásilnění.

Bývalý šéf MMF od začátku všechna obvinění odmítal. Tříměsíční proces označil za "noční můru pro celou jeho rodinu".

PSALI JSME:

Strauss-Kahn se může radovat. ŽALOBCE STÁHNUL OBVINĚNÍ!

Soud Strausse-Kahna osvobodil před dvěma týdny kvůli nevěrohodnosti hlavního svědka, dvaatřicetileté Nafissatou Diallové. Tu se měl Strauss-Kahn pokusit znásilnit.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz