Zpravodajství

ÚPLATNÝ SOUDCE NAGY nebude OBŽALOVÁN! Je stále duševně nemocný!

Mladoboleslavský soudce Pavel Nagy, který musel skončit ve funkci, protože ho kamera zachytila při braní úplatků, nakonec zřejmě potrestán nebude. Prý je stále duševně nemocný. Pro bývalého soudce je to dobrá zpráva. Nelze ho totiž obžalovat.

Soudce přišel o místo a hrozilo mu až 12 let vězení.

Státní zástupce už měl napsanou obžalobu, ale musela zůstat v šuplíku. Nagy totiž loni na jaře nastoupil do Bohnic (bohnické léčebny), kde znalci potvrdili, že není momentálně duševně v pořádku. Trestní stíhání bylo přerušeno. A už to tak zřejmě zůstane - podle čerstvého revizního posudku se totiž Nagyho léčit nedaří.
 

Podívejte se na reportáž pod titulkem článku

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz