APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

DNEŠNÍ TISK: Léčivá marihuana a policejní boj

Přečtěte si už nyní, o čem píší dnešní noviny.

Lidem s roztroušenou sklerózou uvolňuje svaly, při chemoterapii a léčbě AIDS mírní bolest a nechutenství. Prokazatelně pomáhá u zhruba dvaceti diagnóz, přesto je marihuana na seznamu zakázaných látek a za její pěstování hrozí vězení, píší středeční Lidové noviny (LN).

Policejní prezident Petr Lessy se v rozhovoru pro Právo pustil do ostré kritiky náměstka zlínské krajské policie Jaroslava Vaňka (48). Dokonce ho prý už osobně vyzval k rezignaci, uvedl ve středu deník.

Mladá fronta Dnes se věnuje takzvaným soukromým penzím. Důchody už nám nebude vyplácet jen stát. Vládní koalice chce dnes schválit zásadní změnu. ČSSD ale hrozí, že nový systém v budoucnu zboří.

Tématem dnešních Hospodářských novin je eurozóna. Hospodářský růst v Evropské unii zpomaluje. Itálie a Řecko mají nové potíže s dluhy. Krize podle listu už dusí i Česko, domácí průmysl ztrácí tempo.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz