Boris Ingr, který týral svou ženu, známou spisovatelku Simonu Monyovou, aby ji nakonec ubodal, je stále v péči zdravotníků. Čeká sice ve vazbě na soud, ale jak napsal Blesk, podle zdroje blízkého brněnské vazební věznici leží v tamní nemocnici na psychiatrii s přísným režimem.
Manžel Monyové prý po vraždě dvakrát při sebevražedných pokusech skočil z okna jejího domu v Brně-Obřanech - kde se odporný čin odehrál. "Má naštípnutou patu a stydkou kost. Proto chodí o berlích a s doprovodem. Nemůže se totiž moc pohybovat a sám si nedojde ani na WC. Kvůli zranění ležel na interně, odkud ho přeložili na samotku na psychiatrii,“ sdělil Blesku zdroj s tím, že ho neustále, každou čtvrthodinu kontrolují dozorci, aby si něco neudělal.
PSALI JSME:
Manžel zavražděné Monyové se POKUSIL O SEBEVRAŽDU!
Za vraždu manželky mu hrozí až osmnáct let. Zdroj obeznámený s poměry řekl Blesku, že Ingr duševní chorobu – nepříčetnost a schizofrenii - předstírá. Chce se tak zjevně vyhnout kriminálu a zřejmě doufá, že ho na čas zavřou "jen“ na psychiatrii.
Což se mu, doufejme, nepodaří, už jen kvůli rodině Simony Monyové, která si již vytrpěla dost a zaslouží si zažít satisfakci v podobě "mastného“ trestu pro brutálního vraha.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz