ři vojáci Severoatlantické aliance v pátek zemřeli na východě Afghánistánu. Informuje o tom agentura AFP.
"Tři členové mise ISAF dnes zahynuli při útoku povstalců ve východním Afghánistánu," píše se v prohlášení NATO.
Bližší podrobnosti o smrti vojáků aliance nezveřejnila. V těchto případech je to běžný postup.
Letos padlo ve středoasijské zemi už 428 koaličních vojáků. Loni počet padlých z řad jednotek ISAF dosáhl 711.
V Afghánistánu je nasazeno 140 tisíc zahraničních vojáků. Sto tisíc tvoří Američané.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz