Sedmdesátiletou ženu, po které policie od neděle pátrala v Beskydech poté, co se nevrátila ze sběru hub, našli její rodinní příslušníci ve čtvrtek dopoledne mrtvou. Agentuře Mediafax to potvrdil policejní mluvčí Vlastimil Starzyk.
Tělo ztracené ženy leželo necelý kilometr od autobusové zastávky. "Našli ji její příbuzní, ležela ve strži u potoka v lokalitě Pod Stoškem, bohužel už nežila," řekl mluvčí.
PODÍVEJTE SE, JAK V MINULÝCH DNECH POLICIE PO ZTRACENÉ HOUBAŘCE PÁTRALA:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz