APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na nádraží v Hořovicích elektrický výboj usmrtil muže! UHOŘEL!

Hasiči zasahovali v pátek ráno na železničním nádraží v Hořovicích na Berounsku, elektrický výboj z trakčního vedení tam usmrtil muže. Hořel jak muž, tak i blízké okolí, potvrdila informaci Mediafaxu Lenka Kostková, mluvčí středočeských hasičů.

Na místo tragédie se dostavila i policie. "U oběti ve věku asi padesáti let zjišťujeme její totožnost a důvod pohybu na kolejovém vozidle poblíž rampy uhelných skladů," sdělila Marcela Pučelíková, mluvčí berounské policie.

Podle mluvčí se muž s největší pravděpodobností trakčního vedení dotkl, elektrický výboj ho bezprostředně potom usmrtil.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz