Zpravodajství

OBVINĚNÍ Z INCESTU: Saudek prý měl SEX S VLASTNÍ DCEROU!

Marie Havlenová Saudková do svých osmi let měla klidné dětství. Pak odhalila, že její otec, slavný fotograf má s její nevlastní sestrou incestní vztah. V rodině to začalo skřípat a Marie začala mít problémy s drogami.

"Když mi bylo devět, začal mezi mou nevlastní sestrou a mým otcem incestní vztah. Ona už tenkrát byla plnoletá a měla dítě, přesto si myslím, že tohle naší rodině a zvlášť mamince zasadilo ránu. Vlastně nás to sebralo všechny. V rodině už nebyl klid, skřípalo to a chybělo v ní zázemí,“ vzpomínala na nepříliš harmonické dětství Marie v pořadu 13. komnata.

Ve dvanácti začala mít Marie problémy se školou. Její matka si nevěděla rady a dala ji do Bohnic na pozorování, zda u ní nezačíná nějaká psychická nemoc. To se nepotvrdilo.

Další ránou pro Marii bylo, že její maminka brzo zemřela. Od mládí měla nemocné srdce a pod vlivem problémů se její stav zhoršoval, až to nakonec vzdala. "Když maminka zemřela, byla jsem najednou úplně sama. Babičku jsem odmítala, asi jsem potřebovala toho druhého rodiče. Táta odešel z domu krátce před tím, než maminka zemřela.“

Už tehdy měla Marie za sebou první zkušenosti s drogami. Přišly finanční problémy a ona začala rozprodávat věci, kradla. "Když je člověk na heroinu, už nic neřeší, jenom potřebuje dávku, aby mu nebylo zle. V podstatě jsem každý den chtěla umřít a možná, kdybych měla víc peněz, abych si toho heráku koupila víc, určitě bych se zabila,“ vzpomíná.

V devatenácti přišlo první vězení. Dostala tři a půl roku a přišlo vystřízlivění. Pocítila samotu. Jak sama říká, kromě babičky a sestry o ni nikdo nestál. Ona však toužila po partnerovi pro život, a to ony nebyly. Teď sama říká, že zřejmě tohle byl impuls jak se odrazit od dna.

Dneska je šťastně vdaná, má tři děti. Je úspěšnou malířkou a pomáhá nejen lidem závislým na drogách. I její vztah s otcem se zlepšil. "Dneska je to jinak. Už tátu neberu tak strašně smrtelně vážně. Vidím ho jako otce, který má klady a zápory. Myslím, že ten vztah je teprve teď takovej, jakej měl bejt, ale trvalo to strašně dlouho,“ ukončila svou zpověď Marie.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz