Sanitka převezla na brněnskou kliniku čtyřiatřicetiletého motocyklistu, který se zranil v neděli v podvečer při havárii svého stroje v Šebrově-Svaté Kateřině na Blanensku. Policejní mluvčí Iva Šebková agentuře Mediafax řekla, že motorkář utrpěl vážná zranění.
"Motocyklista jel na své yamaze zatáčkami příliš rychle. Na sjetých pneumatikách dostal smyk a vylétl ze silnice," řekla Šebková. Škoda na rozbitém motocyklu je asi šedesát tisíc korun.
Během vyšetřování nehody policisté uzavřeli jeden jízdní pruh silnice mezi Brnem a Boskovicemi. Dopravní komplikace však havárie nezpůsobila.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz