Zpravodajství

POZOR! Obchody přijímají objednávky na iPhone 5! O jeho vzhledu se stále jen spekuluje!

Představení nového iPhonu 5 a jeho uvedení do prodeje je "na spadnutí", Mironet už přijímá objednávky, cena je zatím stanovena na 19 990 Kč. Firma to sdělila v úterý.

Jak firma dále oznámila, od svého dodavatele má předběžně přislíbenou dodávku na přelomu října a listopadu 2011.

"Předobjednávky na iPhone5 jsou přijímány za cenu 19 990 Kč. Parametry, stejně jako vzhled výrobku, budou upřesněny po jeho světovém představení," uvedla firma s tím, že v minulosti se podařilo Mironetu dodat s předstihem několika týdnů na trh iPhone 4 v bílé barvě a iPad 2. Podle informací od dodavatele se stejná věc může podařit i u nového telefonu Apple iPhone 5.

Mironet není součástí oficiální distribuce Apple v České republice. Nenakupuje Apple na českém trhu, ale od evropských dodavatelů. Díky tomu se mu daří dodávat Apple za nižší cenu a často má dostupné modely i v době, kdy jsou např. v českých Apple store dočasně nedostupné.

 

T-Mobile nový iPhone nabídne později. "Ohledně skupiny T-Mobile se bude iPhone 5 v první fázi prodávat jen v pěti zemích, ČR to ale nebude, nás si společnost Apple nevybrala," sdělila Mediafaxu mluvčí T-Mobile Martina Kemrová. "Naše země bude ve druhé až třetí vlně, takže předpokládám, že nový iPhone budeme nabízet v řádu několika měsíců po jeho představení," dodala mluvčí.

Zda novinku bude nabízet Telefonica, to je otázkou. "Potvrdit to nemohu, objednávky zatím nepřijímáme. Obecně je datum zahájení prodeje v rukou společnosti Apple," sdělil mluvčí Telefóniky Martin Žabka.

Psali jsme:

APPLE SE ROZRŮSTÁ JAKO PLEVEL! Staví novou budovu! Vypadá jako UFO!

Lion útočí: za jediný den má nový operační systém od Applu milion lidí

Nový iPhone bude v ČR nabízet Vodafone. "Patříme jako jedni z mála v ČR k autorizovaným partnerům společnosti Apple pro prodej iPhonu. Momentálně intenzivně jednáme se společností Apple a snažíme se, abychom iPhone 5 zákazníkům v ČR přinesli co nejdříve," sdělila Mediafaxu zástupkyně mluvčího Vodafonu Alžběta Houzarová.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz