APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

V baru vyhrožoval mačetou. Teď mu hrozí TŘI ROKY

Děčínští policisté obvinili z výtržnictví a vyhrožování čtyřiatřicetiletého muže, který opilý s mačetou v ruce v neděli večer vyhrožoval likvidací hostům v jedné varnsdorfské restauraci. Hrozí mu až tříletý trest, řekl mluvčí děčínské policie Vojtěch Haňka.

"Rumburští policisté muže obvinili z trestných činů výtržnictví a nebezpečného vyhrožování se zbraní. Za to mu hrozí až tříletý pobyt ve vězení," upřesnil mluvčí s tím, že policisté také podali státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí do vazby.

ČTĚTE TAKÉ

Muž ve varnsdorfském baru vyhrožoval s mačetou v ruce

Incident se stal v neděli kolem 20. hodiny v jedné z restaurací ve Varnsdorfu. Třiačtyřicetiletý muž vběhl do provozovny a s mačetou v ruce vyhrožoval ostatním likvidací. Křičel, že všechny poseká a že dopadnou jako v Novém Boru. Pak zničehonic z baru vyběhl ven a po cestě ještě odhodil mačetu. Přivolaní policisté jej krátce nato zadrželi a převezli na policejní služebnu. Dechovou zkouškou mu naměřili téměř tři promile alkoholu.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz