Zpravodajství

STRAŠNÉ! Chtěla zhubnout a UTRÁPILA své nenarozené dítě HLADY!

Nešťastná Britka podstoupila žaludeční bypass, aby zhubla. To se jí podařilo, ale byla ve 4. měsíci těhotenství a holčička, kterou nosila pod srdcem, umírala hlady. Narodila se podvyživená a žila jen dva dny!

Holly Emms (25) z Londýna vážila 114 kilo a rozhodla se zhubnout. Nechala si proto podvázat žaludek a za čtyři měsíce shodila polovinu své váhy. Jenomže nevěděla, že je těhotná…
 

Její nenarozená holčička celou dobu umírala hlady, na svět přišla o několik týdnů dřív, vážila pouhých 869 gramů a po dvou dnech zemřela.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Další MIMINKO ZEMŘELO při DOMÁCÍM PORODU! Stát zpřísní podmínk
 

„Doktoři mi řekli, že Juli zemřela, protože jsem během těhotenství extrémně hubla. Bylo hrozné něco takového slyšet. Teď s tím musím žít.“
 

Holly, která už má sedmiletou dceru Tammi, dítě neplánovala a brala antikoncepci. Že je těhotná zjistila až šest týdnů po operaci, když byla ve třetím měsíci. Doktoři ji varovali, že přijímá málo živin, aby porodila zdravé dítě, ale na odstranění bypassu byla příliš zesláblá.
 

Juli se tak narodila silně nedonošená a zemřela za dva dny.
 

„Zlobím se na sebe, že mě nenapadlo udělat si těhotenský test. Celým srdcem toužím, abych to udělala. Alespoň chci svým příběhem varovat ostatní ženy,“ povzdechla si Holly deníku Sun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz