Náhodná kolemjdoucí našla u Veselí nad Moravou na Hodonínsku ležet u říčky mrtvou dvaapadesátiletou ženu. Policie prověřovala možnost násilného činu, pitva to však vyloučila, sdělila agentuře Mediafax Radka Polášková z hodonínské policie.
O nálezu mrtvoly se policie dozvěděla o víkendu. "Žena ležela bez známek života mezi říčkou a silnicí. Lékař nemohl stanovit přesnou příčinu smrti, a proto jsme nařídili pitvu," uvedla Polášková.
Policie pracovala i s možností cizího zavinění, pitva však tuto možnost vyloučila.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz