NEVÍ, CO S PRACHAMA: Shakira a Waters si koupili ostrov v Karibiku
Aktualizováno
13:20, 30. 9. 2011
Kolumbijská zpěvačka Shakira (34) a Roger Waters (68) ze skupiny Pink Floyd si společně koupili pohádkovou nemovitost za 16 milionů dolarů (cca 287 milionů Kč).
Inzerát
Inzerát
Shakira a Waters se stali novými vlastníky ostrova Bonds Cay, severně od Bahamského souostroví. Chtějí tam vybudovat dovolenkový ráj pro milionáře. Hudebníci podle serveru FemaleFirst doufají, že se jim podaří "předefinovat koncept turismu".
Hodlají návštěvníkům nabídnout nejen luxusní vily, ale i privátní pláže. A pro ty trochu chudší bude na ostrově stat pár levnějších hotelů. Na Bonds Cay je pět větších pláží, tři zátoky a několik úchvatných vodopádů.
Arturo Rubinstein, investor z Miami, který se projektu také úcastní, k tomu dodává: "Nejde tu o to, abychom měli 200 motorových člunů a ohromné golfové hřiště. Budeme se spíše snažit o explozi smyslů. Zaměříme se více na umění a kulturu."
Na ostrově by prý mělo nastálo bydlet několik umělců I se svými galeriemi.