APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

TRAGÉDIE: Dítě, které vyřízli ze zastřelené matky, ZEMŘELO!

Španěl zastřelil v madridském kostele těhotnou ženu. Lékaři císařským řezem přivedli její dítě na svět, avšak novorozenec v pondělí zemřel, píše server deníku Le Figaro.

Ozbrojený Iván Berral Cid vkročil v sobotu večer s pistolí do kostela Santa María del Pinar a vystřelil na dvě ženy. Poté, co padly k zemi, Cid přeběhl k oltáři, dal si pistoli do pusy a zastřelil se.

 
Těhotná Rocio Piñeirová byla na místě mrtvá. Maríi Luise Fenándezové kulka proletěla hrudníkem, žena vyvázla s těžkým zraněním.
 
Když na místo dorazila záchranná služba, matka zabité Piñeirové lékaře prosila, aby se dítě, které mělo přijít na svět o víkendu, pokusili zachránit. Záchranáři hned v kostele provedli císařský řez.

PSALI JSME:
 
V nemocnici lékaři zjistili, že dítě bylo v mrtvém matčině těle dlouhých 15 minut. Za tu dobu byl poškozen jeho mozek, a kdyby pomocí přístrojů přežilo, bylo by postižené.
 
Cid plánoval útok od června, kdy mu soud zakázal přibližovat se k jeho kolumbijské partnerce. Cid byl v minulosti trestán za vážné zločiny - za pašování drog, domácí násilí a odpor při zatýkání.
 
Policisté u něj našli vzkaz. Napsal v něm, že je nezaměstnaný a nemá peníze na jídlo. "Mám v patách ďábla," napsal.
 
Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz