Zpravodajství

Dva řidiči srazili DVA CYKLISTY a UJELI! Policie po nich PÁTRÁ

Dva řidiči srazili DVA CYKLISTY a UJELI! Policie po nich PÁTRÁ
Zdroj: Mediafax

Po dvou neznámých řidičích, kteří v úterý srazili v Mladé Boleslavi krátce po sobě cyklisty a z místa ujeli, pátrají policisté. Oba cyklisté utrpěli naštěstí lehká zranění s několika dny léčení, informoval ve středu agenturu Mediafax policejní mluvčí Ladislav Mareš.

K první nehodě vyjížděli policisté se záchranáři kolem půl šesté ráno na silnici I/16 ve směru od Jičína do centra Mladé Boleslavi. "Devětačtyřicetiletého cyklistu jedoucího v pravém jízdním pruhu v prostoru před trafostanicí naproti obchodnímu centru Olympia srazilo zatím nezjištěné vozidlo šedé barvy pravděpodobně tovární značky Renault. Jeho řidič na místě nezastavil a auto pokračovalo v jízdě směrem na kruhový objezd," dodal mluvčí.


O čtyřicet minut později v opačném směru, několik metrů za podjezdem rychlostní silnice srazilo osobní auto šestnáctiletou cyklistku, jedoucí od centra Mladé Boleslavi směrem na Jičín. "Jde o vozidlo Škoda Felicia tmavě červené barvy. Ani řidič tohoto auta v místě nehody nezastavil a ujel," pokračoval Mareš.


Policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po obou řidičích. Jakékoliv informace přijmou osobně nebo telefonicky na Skupině dopravních nehod Policie ČR v Mladé Boleslavi, telefon 974 877 255 případně na lince 158.

Mediafax/tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz