APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

TO MUSÍTE SLYŠET: Jackson před smrtí blouzní o Praze! VIDEO

U soudu s osobním lékařem Michaela Jacksona Conradem Murrayem, který je obviněn z jeho neúmyslného zabití, se objevila nahrávka z iPhonu, na které zesnulý zpěvák blouzní o ztraceném dětství, dětech a Praze. Informaci přinesl server abcnews.go.com.

Na čtyřminutové nahrávce pořízené 10. května 2009, tedy šest týdnů před jeho smrtí, očividně zdrogovaný Jackson plánuje založit nemocnici pro děti, mluví o jejich depresích, o svém ztraceném dětství a také zmiňuje Prahu.

ČTĚTE TAKÉ:

Srdcervoucí záznam Jacksonova hlasu: Mé turné musí být fenomenální!
 

"Moje koncerty pomohou mým dětem. Miluju je. Miluju je, protože jsem neměl dětství. Neměl jsem žádné dětství. Cítím jejich bolest.“
 

"Heal the World, Will You Be There, The Lost Children… Tyhle písně jsem napsal, protože mě bolí dětská bolest,“ pokračuje.
 

POSLECHNĚTE SI AUTENTICKOU NAHRÁVKU:

"Nemají naději. Už není naděje. Teprve nová generace zachrání naši planetu, teprve až… promluvíme si o tom. Spojené státy, Evropa, Praha, moje děti. Chodí po světě bez matky. Nechali je, opustili…Natahují se ke mně. Prosím, vezmi mě s sebou,“ blouzní.

Peníze na novou nemocnici Michael Jackson´s Children´s Hospital chtěla legenda popu financovat z výtěžku turné „This is It“. Turné mělo být největší show, jakou svět viděl.

"Elvis to nedokázal, Beatles to nedokázali. My musíme být fenomenální. Až lidé budou po té show odcházet, když budou odcházet z mé show, chci, aby říkali, že nikdy v životě nic takového neviděli. Jeď. Jeď. Nikdy jsem nic takového neviděl. Jeď. Je to úžasné. On je nejlepší umělec na světě," představoval si Jackson.
 

Já vezmu peníze, milion dětí, dětská nemocnice, největší na světě, Dětská nemocnice Michaela Jacksona. Budou tam mít kino, hrací místnost," fantazíroval dál zastřeným hlasem. "Děti jsou v depresi. Ta... v těch nemocnicích nejsou místnosti na hraní, kina. Jsou nemocné, protože jsou v depresi. Jejich mysl je v depresi. Já jim to chci dát. Starám se o ně, o ty anděly. Bůh chce, abych to udělal. A já to udělám..."

Tento sen už se Michaelovi bohužel nesplnil.
 

Conrad Murray čelí u losangeleského soudu obvinění z neúmyslného zabití. Dne 25. června 2009 měl podle žaloby hudebníkovi kvůli jeho problémům se spánkem podat tak silnou dávku sedativa Propofol, že ji Jackson nemohl přežít. Podle obžaloby lékař selhal, když Jacksona po užití silného léku nehlídal.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz