Asi padesátiletou ženu srazil v pondělí ráno na nádraží v pražských Holešovicích rychlík, žena zraněním na místě podlehla. Informace agentuře Mediafax potvrdila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
Tragická nehoda se stala přímo na nástupišti nádraží Holešovice krátce před 06.30. Ženu srazil rychlík, jedoucí z hlavního nádraží směrem na Ústí nad Labem.
Obětí by podle policie měla být asi jednapadesátiletá místní bezdomovkyně. Provoz na nádraží není omezený, vlaky jezdí po ostatních kolejích. Incident na místě vyšetřuje policie a drážní inspekce.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz