Muž hrozil manželce na Jindřichohradecku uříznutím hlavy, policie musela případ odložit.
Případ muže, který zbil koncem září svoji ženu, hrozil jí uříznutím hlavy a upálením, musela policie odložit. Žena nedala souhlas k trestnímu stíhání, řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Hana Millerová.
Čtyřiačtyřicetiletý muž 20. září 2011 v nočních hodinách v rodinném domě v obci na Jindřichohradecku v opilosti udeřil bývalou manželku zezadu do hlavy. V té době k němu byla žena otočená zády. Když se s dětmi před ním schovala do kuchyně, kam se nemohl dostat, křičel na ni, že jí uřízne hlavu, poleje ji benzínem a zapálí.
"Žena se bála o život, přivolala policii. Po poučení však mladá žena nedala souhlas k trestnímu stíhání manžela a policie musela případ odložit," řekla Millerová.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz