Pod stromem v Brně ležel mrtvý muž, podle policie spáchal sebevraždu.
Šestapadesátiletý muž pravděpodobně ukončil v Brně život, když se na opasku oběsil na stromě v parku v Brně-Židenicích. Agentuře Mediafax ve čtvrtek o případu řekla mluvčí městských strážníků Denisa Kapitančiková.
Strážníci dostali oznámení o bezvládně ležícím muži v parku v Bubeníčkově ulici ve středu odpoledne. "Muž nejevil známky života. Kolem krku měl přivázaný opasek a na větvi stromu, pod kterým ležel, byl přivázaný zbytek opasku a elektrický prodlužovací kabel," sdělila Kapitančiková.
Přivolaná lékařka konstatovala smrt. Případ převzala státní policie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz