Zpravodajství

Policistka na mateřské prohrála peníze v baru! Pak podnik vyloupila

K zoufalému a hlavně nezákonnému činu se ve čtvrtek kolem poledne odhodlala mladá policistka z Prahy-západ, která je na rodičovské dovolené s devítiměsíčním dítětem. Během krátké doby údajně prohrála všechny své peníze v herně v Berouně a rozhodla se je získat zpět loupeží, informuje sobotní Právo.

"Poté, co dotyčná policistka všechno prohrála, tak se zamaskovala a přišla si do herny pro peníze zpátky," řekl Právu důvěryhodný zdroj seznámený s vyšetřováním zpackané loupeže.

 
"Podezřelá si nasadila černé brýle a na ruku šátek, aby vyvolala dojem, že má pod ním u sebe zbraň, přičemž od obsluhy si vynutila částku přesahující padesát tisíc korun. Poté z místa činu odjela připraveným autem," potvrdila informace Práva mluvčí policejní inspekce Radka Sandorová.

ČTĚTE TAKÉ:
 
Žena se nenamaskovala tak dobře, jak si zřejmě myslela, obsluha ji poznala. Kriminalisté lupičku dopadli týž den odpoledne a předali ji inspektorům. Žena byla obviněna z loupeže, vazbu inspekce vzhledem k věku jejího dítěte nenavrhla. Policistka s největší pravděpodobností přijde o zaměstnání a může skončit až na deset let ve vězení, popisuje Právo.
Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz