Zpravodajství

Dívenku (2) srazila dodávka! LIDÉ JI BEZ ZÁJMU OBCHÁZELI! Pomohla až uklízečka!

Neuvěřitelný případ lidské lhostejnosti pobouřil Čínu. Ve městě Fuo- šan v provincii Kuang-tung srazila dodávka dvouletou holčičku. Kolem holčičky prošlo 18 lidí a nepomoli jí. Dokonce ji přejela ještě jedna dodávka.

Dvouletá holčička pobíhala po rušné ulici Fuo-šanu, když se připletla do cesty dodávce. Ta ji srazila a dívka zůstala ležet pod koly velkého auta. Místo pomoci však řidič po chvilce odjel.

Neuvěřitelná byla lhostejnost kolemjdoucích lidí, kteří dívenku velkým obloukem obešli, nebo raději zrychlili. Dokonce ji přejela ještě jedna dodávka.

ČTĚTE TAKÉ:
Řidič auta srazil OPILÉHO CHODCE!


Holčičce pomohl až 19. člověk, který ji míjel. Byla jím 58letá uklízečka, která se začala okamžitě poohlížet po matce nebohého děvčátka.

Dívka skončila s vážnými zraněními v nemocnici, kde bojuje o život.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz