Zpravodajství

V Anglii začal soud s Čechem! Zabil svého známého kvůli VYSAVAČI

Proces se sedmačtyřicetiletým českým občanem, který je ve Velké Británii obviněn z vraždy svého krajana, začal v anglickém městě Maidstone. Informují o tom v úterý servery stanice BBC a Kent Online.

Vražda, z níž je Čech obviněn, se stala 19. dubna ve čtvrti Blue Town města Sheerness v hrabství Kent na jihovýchodě země. Miloš Loužecký byl zatčen poté, co měl v bytě na West Street ubodat devětadvacetiletého muže.

Kent Online jméno zavražděného Čecha uvedl. Podle pitevní zprávy devětadvacetiletý muž zemřel na následky poranění břicha.

ČTĚTE TAKÉ:
Mladý pár ZAVRAŽDIL SENIORA (71) kvůli obohacení! Už je má policie...


Podle prokuratury Loužecký, zavražděný muž a jeho bratr bydleli v jednom bytě. V den zločinu byli všichni na pláži, kde bratři popíjeli alkohol. Loužecký nepil. Po návratu se pohádali, ve kterém pokoji uskladní vysavač. Oběť a její bratr trvali na tom, že to bude Loužeckého pokoj, protože je větší.

Pak měl Loužecký muže bodnout do levého boku. Loužecký vraždu popírá. Proces by měl trvat dva týdny.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz