Zpravodajství

Vlak se na přejezdu SRAZIL SE SANITKOU!

Vlak se na přejezdu SRAZIL SE SANITKOU!
Zdroj: Mediafax

Ke srážce vlaku se sanitkou na železničním přejezdu u Lítkovic na Mladoboleslavsku, vyjížděli ve středu odpoledne policisté. "Zatím mohu pouze sdělit, že ke srážce došlo," potvrdil po 15. hodině informace agentury Mediafax policejní mluvčí Ladislav Mareš.

Podle Drážní inspekce (DI) se nehoda stala na regionální železniční trati. "Ke kolizi osobního vlaku se sanitkou došlo na přejezdu bez výstražné světelné signalizace. Hlášena je jedna lehce zraněná osoba, zřejmě z posádky sanitky," uvedl Martin Drápal, mluvčí DI.


Kolize tak dočasně uzavřela méně frekventovanou trať z Bakova nad Jizerou do Dolního Bousova.


Nehodu vyšetřuje dopravní policie spolu s Drážní inspekcí.

Mediafax/tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz